تولید یونولیت بسته بندی لوازم ازمایشگاهی و پزشکی

هنگامی که صحبت از یونولیت در بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی می‌شود، حساسیت‌ها بالاتر می‌رود چرا که تجهیزاتی که در این حوزه به کار می‌روند، خاص‌تر بوده و نیازمند این هستند که حتماً در مورد نوع یونولیتی که قصد به کارگیری آن را در این حوزه دارید، با ما به اشتراک بگذارید. در این محتوا قصد داریم با ارائه توضیحاتی ارزشمند و کاملاً در رابطه با یونولیت بسته بندی آزمایشگاهی و پزشکی به شما کمک کنیم که بهترین محصول را بر اساس نیاز خود تهیه کنید.

در نظر داشته باشید که یونولیتی که از آن در صنایع مختلف از جمله پزشکی استفاده می‌کنیم، در سه مرحله تولید می‌شود.  یونولیت‌ها با توجه به کاربردی که دارند  در قالب‌های مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌شوند. قالب یونولیت بسته بندی نسبت به یونولیت‌های دیگر متفاوت است به همین علت می‌گوییم که لازم است در ابتدا در مورد چیستی یونولیت و قالب آن اطلاعات کامل کسب کرده سپس برای خرید هر نوع یونولیت بسته بندی از جمله یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی استفاده کنید.

در ابتدای امر به این موضوع می‌پردازیم که اصلاً قالب یونولیت بسته بندی چیست؟

قالب یونولیت بسته بندی چیست؟

قالب یونولیت بسته بندی شده می‌تواند در جلب مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد. نحوه بسته بندی کالاها و محصولات باید استاندارد و مقاوم باشد با توجه به وزن سبک یونولیت  می‌توان گفت که بهترین ابزار برای دسته بندی می‌باشد. برای بسته بندی محصولات می‌توان از ورق یونولیت یا برش آن استفاده کرد اما محصولاتی  وجود دارند که به طراحی فرم‌های خاصی نیازمند هستند. این قالب‌ها را باید متناسب با محصول تولید کرد که فضای اضافه نداشته باشند و در برابر صدمات در امان بماند.

در نظر بگیرید که کالاها و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی از این نوع محصولات هستند و حساسیت بالاتری نسبت به سایر محصولات همچون لوازم خانگی، ساعت و … دارند. توصیه می‌کنیم که قبل از خرید با دریافت یک مشاوره ارزشمند از کارشناسان فروش پوشه کالا، تصمیم درستی در این زمینه بگیرید.

مراحل ساخت قالب یونولیت بسته بندی برای لوازم آزمایشگاهی و پزشکی

حقیقت این است که مراحل ساخت یونولیت بسته بندی برای هر نوع محصولی متفاوت نیست و پروسه ثابتی طی می‌شود تا یونولیت بسته بندی برای هر موضوعی مورد استفاده قرار بگیرد. ساخت قالب یونولیت بسته بندی شده در چندین مرحله انجام می‌شود که به اختصار آن‌ها را شرح می‌دهیم:

مرحله اول تولید قالب یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی

درمرحله اول ابتدا با توجه به نیاز مشتری طرح اولیه روی برگه پیاده سازی می‌شود. سپس  برای تایید به سفارش دهنده ارائه می‌گردد. سفارش دهنده در صورت تایید به ما این اجازه را می‌دهد که وارد مرحله دیگری شویم که به آن مرحله دوم گفته می‌شود.

مرحله دوم تولید قالب یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی

در مرحله دوم باید مواد اولیه قالب را تهیه کرد. برای این منظور اغلب از مواد مختلفی استفاده می‌شود، به عنوان مثال از آلومینیوم با درجه خلوص بالا، چدن و غیره. برای قالب یونولیت می‌توان از مواد دیگری هم استفاده کرد به شرطی که که قالب در برابر فشار، زنگ زدگی و خوردگی مقاوم باشد. برای تولید یونولیت بسته بندی برای محصولات آزمایشگاهی و پزشکی این موضوع مورد توجه قرار می‌گیرد که جنس محصول چیست و نیاز کارفرما در این زمینه چطور برطرف می‌شود، سپس برای تهیه مواد اولیه توسط ما اقدام می‌شود.

مرحله سوم تولید قالب یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی

در مرحله سوم بعد از طراحی قالب و تهیه مواد اولیه قالب  شروع به ساخت نمونه برای مدل سازی می‌کنند، این نمونه می‌تواند از چوب یا یونولیت باشد. این نمونه اولیه با حساسیت بسیار بالایی تهیه می‌شود چرا که اگر در این زمینه دقت کافی را به خرج ندهیم، احتمالاً دچار چالش و مشکلاتی در آینده می‌شویم که تنها نتیجه آن  ضرر مالی و از دست رفتن زمان است!

مرحله چهارم تولید قالب یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی

در مرحله چهارم ریخته گری  قالب، براساس مدل ساخته شده انجام می‌شود.  پس از سرد شدن قالب، محصول به تراشکاری فرستاده می‌شود. تراشکاری می‌تواند به طور خودکار توسط دستگاه‌ها انجام شود که خود می‌تواند نتایج بسیار ارزشمندی را در نهایت برای ما ایجاد کند.

مرحله پنجم تولید قالب یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی

درمرحله پنجم  قالب جهت نصب قطعات لازم برای تولید فوم در اختیار گروه مونتاز قرار می‌گیرد. (این مسئله حساسیت‌های خاص مربوط به خود را دارد که باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

مرحله ششم و آخر تولید قالب یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی

مرحله آخر پروسه تولید  قالب یونولیت بسته بندی  شامل شاسی کشی و نصب قالب روی دستگاه است که می‌توانید در این مرحله خستگی خود را جانانه از بین ببرید!

تولید یونولیت بسته بندی شده با بالاترین کیفیت ممکن در بازار ایران

تولید قالب یونولیت بسته بندی در سه مرحله انجام می‌گیرد که شامل مراحله پیش فوم، تثبیت، شکل دهی است. در مرحله پیش انبساط (پیش فوم) از ماده اولیه استایرن استفاده می‌شود که شبیه شکر است و چگالی خاصی دارد. این ماده با تزریق بخار حجیم وارد دستگاه اکسپندر می‌شود و حجم دانه‌های استایرن در این دستگاه به بیش از ۵۰ برابر می‌رسد.

در مرحله بعدی از دو ماده پنتان و دی‌اکسید کربن برای حجم دهی به مواد اولیه یونولیت استفاده می‌شود. حدود ۹۰ درصد دانه‌های تشکیل شده در این مرحله حاوی هوا هستند و مقدار بسیار کمی از آن از مواد اولیه اصلی تامین می‌شود و سپس مواد پخته شده را برای سرد شدن به سیلوی ذخیره سازی منتقل می‌شود.

در مرحله آخر که مرحله شکل دهی است، مواد سرد شده داخل قالب آماده شده قرار می‌گیرد و مجدداً با بخار حرارت داده می‌شود و این بخار باعث شده که دانه‌های گرانول به صورت یک قالب در آمده و تثبیت شوند و در نهایت به هم بچسبند و برای سرد شدن به انبار منتقل شوند.

ما معمولاً سعی می‌کنیم برای تولید یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی از این مراحل با دقت بیشتری بگذریم چرا که کارفرما از ما توقع دارد این نوع بسته بندی‌ها باکیفیت بالاتری تولید گردد!

از یونولیت بسته بندی در چه صنایع دیگری استفاده می‌شود؟

مهم‌ترین کاربردهای قالب یونولیت بسته بندی به شرح زیر است:

  • انواع بسته بندی قطعات صنعتی و کشاورزی
  • بسته بندی لوازم یدکی خودرو
  • بسته بندی انواع مواد غذایی و میوه‌های صادراتی
  • بسته بندی لوازم خانگی
  • بسته بندی انواع محصولات شکستنی
  • بسته بندی انواع محصولات دارویی و پزشکی

خرید یونولیت بسته بندی لوازم آزمایشگاهی و پزشکی از پوشه کالا

قالب یونولیت بسته بندی از پر مصرف‌ترین یونولیت‌هایی هستند که برای بسته بندی و نگهداری محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برندهای مختلفی در زمینه تولید یونولیت بسته بندی فعالیت دارند که باید یک برند معتبر را برای خرید یونولیت انتخاب کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید قالب‌های یونولیت بسته بندی به وب سایت پوشه کالا که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد مراجعه کنید.

اگر در این زمینه هم سوالی ذهن شما را درگیر کرده کافسیت با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *