بسته بندی یونولیتی دارو از صفر تا 100

همه ما می‌دانیم که داروها در کارخانه‌ها و آزمایشگاه‌های شیمیایی تولید می‌شوند و باید برای به مصرف رسیدن به سراسر کشور ارسال شوند، اما این ارسال باید چگونه صورت بگیرد؟ خودتان هم احتمالاً در جریانید که محصولات دارویی اگر گرم شوند، تمامی خاصیت‌های خود را از دست داده و دیگر قابلیت استفاده را ندارند. یونولیت بسته بندی دارو به شکلی طراحی شده که شما قادرید داروها را با کمک این نوع بسته بندی به شکل کاملاً اصولی و استاندارد به سراسر کشور ارسال کنید.

اگر به دنبال کسب اطلاع در این زمینه برای خرید این نوع بسته بندی‌های یونولیتی هستید، می‌توانید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چرا باید از یونولیت بسته بندی دارویی استفاده کنیم؟

ما از سراسر ایران از کارخانه‌ها و آزمایشگاه‌های شیمیایی زیادی سفارشات مختلفی را دریافت می‌کنیم که به فوم یونولیت بسته بندی دارویی نیازمند هستند، اما چرا این مجموعه‌ها باید از این محصول استفاده کنند؟ حقیقت این است که یونولیت بسته بندی دارویی می‌تواند به عایق بندی و حفظ دما محصولات شیمیایی کمک کند. در واقع محصولات شیمیایی و داروها اگر در معرض هوای خیلی سرد یا گرم قرار بگیرند، احتمالاً رخ دادن واکنش‌های شیمایی در آن‌ها وجود دارد که می‌تواند کاربرد و خواص آن‌ها را زیر سوال ببرد.

ما در پوشه کالا یونولیت بسته بندی دارویی را به شکلی تهیه و ایجاد می‌کنیم که هر قطعه در فضای جداگانه قرار بگیرد به صورتی که داروها و محصولات شیمیایی بدون ضربه زدن به یکدیگر و به صورت مجزا با هم بسته بندی می‌شوند. (البته در این نوع بسته بندی‌ها فضایی هم برای قرارگیری یخ خشک در نظر گرفته می‌شود که برای نگهداری بعضی از داروها نیاز است.

این را باید در نظر بگیرید که تولید و طراحی این بسته بندی با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی که دارد، حداکثر بازدهی و کارایی ممکن را دارد. سهولت در بسته بندی و مونتاژی که این نوع بسته بندی به آزمایشگاه‌ها و کارخانه‌های تولید دارو می‌دهد، زبانزد بوده و کمک کننده است.

ایجاد شخصیت در محصولات با کمک بسته بندی یونولیت دارو

بسته بندی کالا و محصولات تولیدی می‌تواند باعث ایجاد شخصیت برای کالا شود به صورتی که اگر بسته بندی لوکس و زیبایی داشته باشید، می‌تواند آن را از هر نوع گزندی از جمله سرما، گرما، رطوبت و ضربه حفظ کند. همچنین می‌تواند محصول شما را از نظر خریداران ارزشمندتر جلوه دهد و همین موضوع می‌تواند باعث افزایش فروش و حتی بالا بردن قیمت محصولات شما شود.

تحقیقات بسیار زیادی در این حوزه انجام شده است، اما بر اساس تحقیقات سازمان صنعتی آمریکا به ازای هر 1 دلار هزینه بیشتر برای بسته بندی فروش لوازم خانگی حدود 5 درصد در موارد دیگر می‌توان افزایش سود دهی را تجربه کرد. شاید این نوع بسته بندی و هزینه برای آن از نظر ما هزینه اضافی باشد، اما از نظر مشتری شما و کسی که قصد خرید محصولتان را دارد، این نوع بسته بندی یک نوع متود ارزش گذاری برای کالای شماست.

قیمت یونولیت بسته بندی دارویی چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از سوالات متداولی که معمولاً بعد از توضیح در مورد کاربرد این نوع محصول به ما داده می‌شود، این است که قیمت یونولیت بسته بندی دارویی چگونه تعیین می‌شود؟ حقیقت این است که قیمت این نوع یونولیت بسته بندی و تمامی موارد مشابه با توجه به کیفیت مواد اولیه و شیوه ساخت تعیین می‌شود به همین علت نمی‌توان قیمت ثابتی در این زمینه در ظر گرفت.

شما می‌توانید با تماس با کارشناسان مجموعه پوشش کالا تماس گرفته و بعد از بیان نیاز خود در این حوزه، قیمت بسته بندی مورد نیاز خود را تعیین کنید. در نظر بگیرید که بعد از بررسی نیاز شما و به نتیجه رسیدن تیم متخصصان تولید محصولات یونولیتی، نمونه ای از محصول اولیه تولید می‌شود و برای شما ارسال می‌گردد که در صورت تایید، تعداد تیراژ مورد نظر شما تولید شود.

ویژگی‌های یونولیت بسته بندی دارویی چیست که باید به آن توجه داشته باشید؟

یونولیت بسته بندی دارویی با پلی اتیلن انبساطی ساخته می‌شود و دارای چند ویژگی بسیار منحصر به فرد است که عبارت اند از:

  • محافظت از دارو در برابر آسیب‌های خارجی
  • سبک و ارزان قیمت بودن
  • امکان تولید در هر اندازه و طراحی

شما می‌توانید با توجه به نوع محصولی که تولید می‌کنید در هر اندازه و طرحی یونولولیت بسته بندی دارویی خود را تحویل بگیرید و برای رسیدن به شهرهای مقصد خود آن‌ها را رهسپار کنید. ما در پوشه کالا با توجه به ابعاد و اندازه درخواستی شما قادر به تولید یونولیت بسته بندی دارویی هستیم.

خرید یونولیت بسته بندی از پوشش کالا

همانطور که در این مطلب هم به آن اشاره کردیم، داروها برای رسیدن به شهرها و کشورهای مختلف باید مسافت‌های طولانی طی کنند به همین دلیل باید شرایطی برای سلامت آن‌ها تعیین کرد که به محصول تولید شده هیچ گونه آسیبی نرسد. بسیاری از شرکت‌های تولید دارویی برای این موضوع تصمیم گرفته اند که محصولات خود را با کمک یونولیت بسته بندی به تمام نقاط کشور ارسال کنند.

شما می‌توانید برای تهیه یونولیت بسته بندی مورد نیاز خود از طریق پوشش کالا اقدام کرده و با ما تماس بگیرید. پوشه کالا به غیر از تولید یونولیت بسته بندی دارویی، اقدام به تولید یونولیت بسته بندی لوازم خانگی، ساعت دیواری، حمل میوه و … هم می‌کند.

اگر در این زمینه سوالی دارید و یا تجربه خاصی در رابطه با این نوع بسته بندی دارید، می‌توانید آن‌ها را در بخش نظرات با ما و دیگر خوانندگان این محتوا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *